Tıp Fakültesinde Hangi Dersler Görülüyor?

Tıp Fakültesi hakkında birçok soruya yanıt verdiğim "Tıp Fakültesi Hakkında Sorular ve Cevaplar" adlı yazı serimin bir önceki yazısında Tıp Fakültesinde yapılan stajlardan bahsetmiştim. O yazıyı yazdıktan sonra bir de fakültede işlenen derslerin merak edilebileceğini düşünerek bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim.

Tıp Fakültesinde hangi dersler görülüyor, tıp bölümünde hangi dersler var, tıp dersleri nelerdir, tıpta işlenen dersler, tıp dersleri zor mu, tıp fakültesi dersleri, tıp dersleri neler, tıp ders notları, tıp ders programı, dersler, konular,

Tıp Fakültesinde görülen dersler okulun ilk 3 yılında görülen derslerdir. Sonraki yıllarda o dönemde alınan stajların dersleri verilir. Şimdi uzatmadan Tıp Fakültesinde hangi derslerin görüldüğüne bakalım.

Biyofizik
 Biyoistatistik
 Tıbbi Biyoloji
 Biyokimya
 Mikrobiyoloji
 Parazitoloji
 Tıbbi Genetik
 Anatomi
 Fizyoloji
 Embriyoloji
 Histoloji
 İmmunoloji
 Tıp Tarihi ve Etik
 Patoloji
 Farmakoloji
 Halk Sağlığı


İleriki zamanlarda "Tıp Fakültesinde Dersler" adında bir yazı serisine başlamayı düşünüyorum. Bu seride yukarıda gördüğünüz her bir ders için detaylı yazılar yazacağım ve çeşitli önerilerde bulunacağım. Dr.Bun'u takipte kalın. 

Sağlıkla dolu günler dilerim. 

Doktor Bun | 22.02.2017 - Perşembe

Doktor Bun'u sosyal medyada da takip edin ; 

• • • Yazıma yorum yapmak için, yorumlama biçimi kısmındaki "Anonim" veya "Adı/URL" sekmesini kullanabilirsiniz. Bu sayede üyelik gerektirmeden yorum yapabilirsiniz.
Emoji kodları :)Emoticon